eIIFiatka i wakacje

Jedźmy sobie gdzieś!


#1 2009-05-22 16:54:20

Yvonne

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-22
Posty: 5
Punktów :   

Jest forum.... i co dalej?

Siedziałyśmy dzisiaj z Kamilą w parku i doszłyśmy do wniosku, że idea wspólnego wyjazdu, która gdzieś tam krążyła, jest nawet dobrym pomysłem. Możemy jechać w góry, nad morze, na Mazury... gdziekolwiek, byleby była woda i było w miarę tanio. Więc:
1) cena za przejazd. Jakieś dwa lata temu jechałam pociągiem nad morze i rezerwowaliśmy 8 – osobowe przedziały (w sam raz jak dla nas ) za 160zł o ile się nie mylę, w dwie strony. To by był najdroższy wydatek.
2) Cena za spanie. Orientowałam się w cenach kempingów nad morzem i doba za osobę 10 zł a namiot 4 osobowy 8 zł ( to tak średnio, ale jakby dobrze poszukac to można znaleźć dużo tańsze, tylko trzeba się przyłożyć do poszukiwań) Jakby się zabrało 2 namioty po 4 osoby to byłoby 12 zł za dobę na osobę.
3) Zostalibysmy gdzieś na 5-6 dni, przejazd, to razem wychodzi niecałe 300 zł jakby się sprężyć, to nawet mniej.
4) Jedzonko z domciu, żeby pójść po kosztach, stąd by się wzięło lodówkę butlę gazową i resztę ekwipunku który jakby co w domu posiadam
5) Zwiedzanie w sensie łażenie po miastach jest za darmo, to jakoś sobie damy rade z mapą czy coś, a poza tym woda będzie.....
6) To tyle ode mnie, zgłaszać propozycje tzw. Celu wyprawy (morze, góry, mazury, co kto lubi) ewentualnie jakieś poprawki, za czy przeciw  termin i w ogóle co wy na ten temat myślicie
7) Zbieram listę chętnych bo jakby co to trzeba by pociąg rezerwować niedługo i szukać jak najtańszej opcji pobytu tam, gdzie wam się spodoba
8) Jakby co to wiadomośc wysłałam do Kasi K, Kasi S, kamili, michala, marcina, patryka, madzi agi no i ja 
9) Czekam z niecierpliwością na wasze opinie i mam nadzieję ze cos nam z tego wyjdzie!


PS. Proponuje termin początek lipca, bo potem się wszyscy rozjadą gdzieś i nie dogadamy się.
PS2. piszcie, ile kto może wykorzystać na to kasy, to wtedy będziemy wiedzieli kto, gdzie, za ile i na jak długo.



I przede wszystkim piszcie, bo wszystkie propozycje mile widziane

Offline

 

#2 2009-05-22 16:56:38

Gisher

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-22
Posty: 5
Punktów :   

Re: Jest forum.... i co dalej?

Ja proponowałem już Jamną - niezbyt daleko,  jest pole namiotowe, podobno tanie, rezerwat skałek, jasknina, media typu woda prąd itp są dostępne w Bacówce (obok pola namiotowego). Ponoć też fajne trasy do chodzenia bez plecaka.

W okolicy mamy:
-Skamieniałe Miasto w Ciężkowicach,
-Diable Skały,
-Rezerwat Bukowiec,
-Dworek Paderewskiego,
-zamek Tropsztyn,
-Jez. Rożnowskie.

Offline

 

#3 2009-05-22 17:02:52

Yvonne

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-22
Posty: 5
Punktów :   

Re: Jest forum.... i co dalej?

Sprawdzałam, doba na polu namiotowym kosztuje TYLKO 5 złotych, więc za tyle to sobie można tam na miesiąc zostać

Mnie się osobiście marzy jakas większa woda, w sensie że morze, ale to wymaga gdzieś 300 zł więc nie wiem, czy damy rade.

A co do wody, to w okolicy jest Rożnów, Gródek i inne takie, więc tez blisko i tanio jak coś

No a dookoła tej Jamnej to faktycznie jest co robić...

Ostatnio edytowany przez Yvonne (2009-05-22 17:06:12)

Offline

 

#4 2009-05-22 17:28:58

kejta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jest forum.... i co dalej?

oo to pole namiotowe bardzo się opłaca
no i faktycznie nudy by tam nie było

Offline

 

#5 2009-05-23 22:32:12

Gisher

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-22
Posty: 5
Punktów :   

Re: Jest forum.... i co dalej?

A jak z terminem? Iwonka i ja jesteśmy zgodni, że to musi być albo koniec czerwca, albo poczatek lipca.

Offline

 

#6 2009-05-24 11:14:12

Yvonne

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-22
Posty: 5
Punktów :   

Re: Jest forum.... i co dalej?

No bo wtedy jeszcze nikt nie zdąży wyjechać na dłużej, a jak juz się rozjedziemy po świecie, to ciężko się będzie zorganizować.

Ja 20 czerwca mam koncert poza Bochnią, a między 21-23 koleżankę na głowie w domu, ale potem jest OK. To co?!

PS. A co z resztą.......? Liczyłam na większe zainteresowanie, nawet co do miejsca nie wszyscy się wypowiedzieli....

Offline

 

#7 2009-05-25 15:39:55

Gisher

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-22
Posty: 5
Punktów :   

Re: Jest forum.... i co dalej?

Marcin i ja mamy 29 czerwca - 4 lipca (mniej więcej) wyjazd do Dębowca.

Offline

 

#8 2009-06-02 10:19:53

irethis

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-22
Posty: 1
Punktów :   

Re: Jest forum.... i co dalej?

Ja się nie wypowiadam, bo nie mam nic do powiedzenia, czego byście nie wiedzieli, bądź co mogłoby się przydać Ale tak ogólnie no to cóż - z morzem może być średnio przez przeciętnie bo to wiadomo, koszty są jakie są. Najlepiej byłoby zapytać znajomych, może oni wiedzą gdzie warto jechać. Słyszeliście np. o Klimkówce? Tam jest ponoć nieźle.. ale to jest raczej wypoczynek a la Leżę Do Góry Tyłkiem I Co Mi Zrobisz. Zależy co kto lubi W Gródku.. byłam i nie żeby jakaś katastrofa, ale tam jest po prostu nudno.. nawet knajpy wieczorem zamykają i co, będziemy wieczorami w Monopol grać? Ta cała Jamna wygląda dość zachęcająco
A tak tak, miałam mówić o czasie. No to w sumie ten koniec czerwca to taki w porządku mi się chyba wydaje. No bo potem to różnie może być. Może akurat wszyscy będą siedzieć na tyłkach, ale nigdy nic nie wiadomo na 100%.

Skończyłam

Offline

 

#9 2009-06-02 20:37:04

Yvonne

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-22
Posty: 5
Punktów :   

Re: Jest forum.... i co dalej?

Gisher?!

Mieliśmy jechać 3-5 lipca.... to kiedy ten Dębowiec? Gdzie Ty masz głowę chłopie!

To teraz decyja - Jamna czy Krynica

Offline

 

#10 2009-06-02 20:51:55

Yvonne

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-22
Posty: 5
Punktów :   

Re: Jest forum.... i co dalej?

To jeszcze raz ja

Proponowane przeze mnie schronisko młodzieżowe na Słotwinach w Krynicy - doba 16 zł/osoba bez wyzywienia, a dla zorganizowanych grup wyzywienie za niewielką oplatą.

Zakladajac ze jedziemy pt-sob-ndz to mamy dwa noclegi, a zakładam ze na tak krotko w sumie zarcie mozna wziac z domku żeby było taniej,.... podzielimy się na chleb, dzem, masło itp, a z tego co pamietam to tam nawet sobie ognicho mozemy zrobic.

Pokoje sa osmioosobowe, w sumie nam pasuej w sam raz, byleby mozna bylo tak damsko-męsko

A jak Aga mówiła pociąg 14 zł w jedną stronę, więc według moich obliczeń to jest .... 60 zł za te trzy dni za przejazd i spanie.

Co wy na to?

Offline

 

#11 2009-06-06 20:49:32

Gisher

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-22
Posty: 5
Punktów :   

Re: Jest forum.... i co dalej?

Jezdem za. I też bym się bardziej nastawiał na wypoczynek, ewentualnie się gdzies przespacerować.

Dębowiec jest 29 czerwca - 4 lipca 2009 r, więc hmm... 10-11-12? Abo 26-28 czerwca, (co prawda na drugi dzień jedziemy z Rudym, ale ja tam nie mam obiekcji. Nie wiem natomiast co Rudy na to - znając go będzie marudził )

a propos, jedzie ktoś jeszcze z was do Dębowca?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fenixclan.pun.pl www.starastarego.pun.pl www.crashdayforum.pun.pl www.deltaforce.pun.pl www.naszeimperiumstylu.pun.pl